Wrocławski Tango Maraton – Flash Mob przy Dworcu Głównym PKP

Już po raz kolejny ludzie z całego świata zjechali do Wrocławia by wziąć udział w tangowym maratonie. Ale co to takiego, bo przecież pary nie biegną w rytm muzyki po wrocławskich ulicach ;).  Maraton to taka impreza cało-dwudniowa, czyli razem 48h non-stop tanga. Oczywiście dla tych co dadzą radę :). Dla reszty są wydzielone pomieszczenia gdzie można odpocząć i się zregenerować (cokolwiek to oznacza  ;)).

Z tej okazji został przygotowany mały projekt promocyjny zwany “Tango Flash Mob”. Ludzie w różnym wieku, o różnych narodowościach, nacjach, wyznaniach, poglądach politycznych i kolorze skóry spotkali się by wspólnie zatańczyć tango. Pozwolić porwać się i unieść wysoko w przestworza, ponad chmury wolni i beztroscy, w absolutnym szczęściu. W objęciach gdzie liczy się rytm, ciepło promieniujące od partnerki i ten niesamowity moment gdy czuje się bicie jej serca tak blisko… . Jedyna taka chwila, dla której porzucamy wszystko by zapomnieć się,  by wyrzec się całego świata: rodziny, znajomych, przyjaciół. Na chwilę odjechać  na maksa w oszołomieniu, w pragnieniu i pożądaniu, które kobiety tak skrzętnie skrywają i nie przyznają nawet same przed sobą.

Tango jest pełne pasji, zmysłowości i wdzięku. Panowie nie zakładają obrzydliwych koszul  wyciętych do pępka i odsłaniających wygolone klaty, a panie jak to panie – im bardziej skąpy strój, tym bardziej mile widziany :).  Choć czasami lepiej jak więcej zakryją niż odkryją ;).

Tak lekko licząc tańczyć przyszło ponad 100 osób, a zabawa trwała godzinę z kawałkiem. W sam raz żeby się nie zmęczyć i złapać trochę słonka na świeżym powietrzu (jeżeli porównamy je do takiego z zamkniętego pomieszczenia, bo jestem daleki od nazywania wrocławskiego powietrza świeżym ;) ).

Aby komfortowo oglądać zjawisko potrzebowałem trzy pary okularów przeciwsłonecznych. Wyglądałem pewnie ciekawie ale było warto.

One comment on “Wrocławski Tango Maraton – Flash Mob przy Dworcu Głównym PKP”

  1. nike tn pisze:

    Impressive photos. A great deal of useful facts the following. We are mailing the item to a few buddys ans likewise expressing with yummy. In addition to by natural means, cheers on your own work!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.