Fotografia studyjna we Wrocławiu

Fotografia to nie tylko naturalna uroda, szczupła sylwetka i naturalny uśmiech. Media lansują chude kobiety i wywołują fałszywy obraz pożądanej kobiety czyli wysokiej, chudej i z małym biustem. Tymczasem nawet Fredro pisał, że „Każda potwora znajdzie swego amatora”. Chodzi o to, ze są mężczyźni, którzy lubią szczupłe i wysokie i są tacy, którzy lubią gdy jest „za co złapać” ;). A są i tacy, którzy żadnej z łóżka nie wygonią, ale takiego to żadnej kobiecie nie życzę.

Wracając do naszej dobrej fotografii to działając światłem, odpowiednim katem zdjęcia i zaawansowaną obróbką komputerową z każdej kobiety można zrobić modelkę. Oczywiście nie można przesadzać i czarować bardziej niż to jest potrzebne, np. robiąc z 60-cio latki przyzwoitą 30-stkę :). Nie o to chodzi, choć właściwie w sztuce wszystko jest możliwe i dozwolone. A co, nasze babcie też mogą mieć chwilę szczęścia ;).

Śmiejemy się z internetowych fotografii przedstawiających różnego rodzaju gwiazd z makijażem i bez, a to szczera prawda. Makijaż czyni cuda, tak jak i wszelkiego rodzaju push-upy, ciasne dzinsy, specjalne ubrania. Bardzo to poprawia wizerunek i rozczarowuje, bo gdy się tego wszystkiego pozbędziemy to co zostaje? W każdym razie „Studio fotografii Wrocław” dorzuca do tego swoje magiczne 3 grosze tworząc to wszystko jeszcze bardziej atrakcyjne, smakowite i świetnie podane.
Na tym polega praca fotografa – na dawaniu szczęścia i to właśnie robię. Daję te wszystkie szczęśliwe chwile na wieczność.

Jeżeli chcesz zobaczyć inne moje zdjęcia studyjne kliknij link: Fotografia studyjna

Do zdjęć pozowała Agnieszka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.