Referencje

Parę opinii napisanych przez moje modelki. Dla części z nich byłą to pierwsza sesja zdjęciowa w życiu. Doskonale sobie poradziły :).

Polecam, bardzo, bardzo sympatyczny człowiek i zaangażowany w to co robi fotograf. Na sesji modelka czuje się bardzo swobodnie, przy okazji może porozmawiać o wszystkim i o niczym.
Daria

Pełen profesjonalizm. Klasa i wyczucie. ;-) Wydobywa to co najlepsze ;-).
Emilia

Bardzo miły, świetna atmosfera :) otwarty na propozycje .
Agnieszka

Polecam !!! sympatyczny ,cierpliwy, pomysłowy i robi orginalne zdjęcia.
Julia

Zaangażowanie, kreatywność, świetna atmosfera, 100% zadowolenia bardzo polecam:).
Natalia

Sesja bardzo udana i świetna współpraca. Grzegorz jest osobą sympatyczną, niebanalną, cierpliwą i pomysłową, z którą chętnie i miło spędza się czas. Modelkom polecam, a Tobie Grzegorzu dziękuję:)
Marta

Genialny fotograf! Zna się na rzeczy, pomaga w pozowaniu, fryzurze a nawet makijażu! Atamosfera na sesji z nim jest niesamowita, doprowadza nawet do łez ;) Jak najbardziej polecam współpracę! Prawdziwy profesjonalista!
Natalia

Super fotograf! Zdolny,pomysłowy,troskliwy,wesoły,… Same plusy ;) Napoi,nakarmi i zrobi cudaśne zdjęcia ;)
Agnieszka :)

Bardzo miły, sympatyczny i z wieloma świetnymi pomysłami fotograf. Czego chcieć więcej. Polecam jak najbardziej !! :)
Patrycja

Fotograf pełen cierpliwości i wytrwałości. Ciekawa współpraca. Polecam. O herbatce i ciasteczkach już nie wspomnę:)
Joasia

Byłam bardzo mile zaskoczona,sesja przebiegla w wesołej atmosferze,Grzegorz to symatyczny,zaangażowany w to co robi człowiek. Nie szczędził mi ani czasu,ani strań na sesji. Potrafi doradzić co do ubioru jak i makijażu.
Justyna

Wspaniały, pomysłowy i utalentowany fotograf, a ponadto ciepły, spokojny i cierpliwy człowiek. Sesja z nim to sama przjemnosc. Gorąco polecam:)
Edyta

Sympatyczny,profesjonalista,zna sie bardzo dobrze na tym co robi. Wspaniały fotograf !!!!!!!!
Agnieszka

Bardzooo sympatyczny jegomość :).  Zdjęcia z nim to sama przyjemność…. i ma facet pomysły :). Polecam :P
Natalia

Bardzo cierpliwy, wyrozumiały i pomysłowy fotograf. Ma znakomite podejście do kobiet, sesja z nim jest jak terapia:) Zdecydowanie polecam!
Monika

Mily sympatyczny, bardzo pomyslowy. swietne podejscie do zdjec :) naprawde polecam wspolprace z tym fotografem :) pierwsza i nie ostatnia sesja :)
Kasia

Profesjonalista w każdym calu, zmysł estetyczny ma wyczuty do perfekcji:) Do tego bardzo przyjemna atmosfera sesji – dużo śmiechu i pyszna herbatka:)
Dominika

hahahha, zoimal pierwsza klasa, herbata full wypas, fociwa tym bardziej.  Szkoda, że nie z mojej dzielni, bo możnaby zamotać jakies interesiwo! Chętnie wbiję jeszcze nie raz na jego kwadrat z pakietem wafli co by jeszcze trzepnąć taką bajerę:D Respekt
Agatka ;)

Genialny fotograf miły, sympatyczny, komunikatywny i kreatywny, bardzo dobra współpraca, przyjemna atmosfera. Zanim zaczeliśmy sesję trochę ćwiczeń releksacyjno rozluźniających.
Kamila