Fotografia ślubna – Session in Red (Ania i Krystian)

Czasy fotografa dziadka z dobrej fotograficznej szkoły odeszły w zapomnienie. Technika poszła do przodu i oczekiwania też. Ludzie wychowani na „globalnej wiosce” chcą od swojego fotografa czegoś więcej niż tylko fotografii.  Chcą emocji i odpowiedniego wrażenia.

Dość mam pieprzenia na stronach internetowych jaki to „wyjątkowy dzień”. Jest wyjątkowy. Mnóstwo  stresu i roboty po łokcie, załatwiania spraw i pilnowania, żeby wszystko sie udało. Uśmiechania się do wszystkich i udawania jak to się wspaniale czujemy podczas gdy padamy „na łeb” i chcemy tylko odpocząć. Dlaczego u nas w kraju to wszystko jest na głowie młodej pary?

Ale mogę się mylić :). W końcu robię tylko zdjęcia ślubne.  Takie jakie mi się podobają. Czasami bardzo kolorowe, innym razem całkiem szare. Lubię sepię paloną i wyblakłe kolory. A czasami brakuje mi czerwieni. Tak jak teraz. Stąd pomysł na purpurowo-szkarłatne i lekko tonizujące barwy „Session in Red” :).

Więcej zdjęć na stronie: obłędna fotografia ślubna

 

One comment on “Fotografia ślubna – Session in Red (Ania i Krystian)”

  1. Modeo pisze:

    Trochę tu czerwono. Pewnie gusta polityczne autora, są równie czerwone co wino cieknące z przewróconej butelki. Niezłe kadry choć trochę bałaganiarskie. A na trzecim to wygląda jakby Młoda umierała… ;). Ale nie powiem, pomysłowe zdjęcia ślubne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.