Na walentynki – Awkward Happiness or Everything I Don’t Remember About Meeting You

Dobrym pomysłem na zaczęcie walentynkowego wieczoru jest konsumpcja wyjątkowo smakowitego kąska jakim jest „Awkward Happiness or Everything I Don’t Remember About Meeting You” .

Wyobrażenie o drugim człowieku jest tak naprawdę projekcją naszych wyobrażeń, a nie faktycznym zrozumieniem drugiej osoby – mówi Matej Matejka (lider grupy).

Jeden z bohaterów próbuje kontrolować swoje życie, swoje otoczenie, najbliższe osoby. Bardzo się stara, przeznacza na to olbrzymią ilość czasu i uwagi. Wciąż próbuje i mimo początkowych sukcesów, wciąż ponosi porażkę. Gdyż nie da się kontrolować drugiego człowieka nie niszcząc jednocześnie jego osobowości.

Muszę przyznać, że projekt mi się spodobał. Bardzo młody zespół promieniował świeżością i niezwykłym entuzjazmem, który wchłonąłem jak promienie słońca. Żywiołowa gra pełna naturalności i swobody przyjaźnie nastraja i pozytywnie naładuje bateryjki.

Na niezwykły klimat projektu niemały wpływ ma oświetlenie i nastrojowa muzyka sprzyjająca odrobinie nagości i intymności, która jest niezbędna w każdym szczęśliwym związku. Natomiast autorzy zastanawiają się czy bliskość jest receptą na szczęście?

Wychodząc byłem pozytywnie zakręcony i zastanawiałem się czy szczęście da się określić? Czy kłujący się w żyłę  narkoman jest szczęśliwy? Bo przecież jest. Miłość przecież też jest uzależnieniem…

 

Show można obejrzeć:
14–16 lutego 2013 {czwartek–sobota} 19:00
Studio Na Grobli (ul. Na grobli 30-32)
Bilety: 10 zł

Polecam.

 Fotografia ślubna Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.