Fotografia ślubna – Wrocław i okolice

Witaj. Pewnie trafiłeś (aś) tu nieprzypadkowo. Przed Tobą jeszcze długa droga, ale może uda mi się przekonać Cię, że nie warto już iść dalej ;). Pewnie po przejrzeniu tylu stron i zdjęć już masz dość. Tyle świetnych, niesamowitych fotografii i jak tu coś wybrać? Albo może jest to Twoja pierwsza strona i nie wiesz jeszcze co Cię czeka :).  W każdym razie, zatrzymaj się na chwilę i zastanów się, co dla Ciebie jest ważne. Postaram się to urzeczywistnić. Dla mnie, to Ty jesteś ważny(a). Zależy mi żebyś, to Ty był(a) zadowolony(a) i cieszył(a) się wspomnieniami przez długie lata. Przecież druga taka okazja nieprędko się nadarzy.

Jeżeli lubisz naturalną fotografię, nie epatującą sztucznością i nienaturalnymi pozami. Strzeloną lekko z boku, tak trochę jakby z ukrycia – dyskretnie. Jeżeli preferujesz spontaniczne reakcje: śmiech, radość, ten spopielający żar w oczach, to połączenie między dwojgiem dorosłych ludzi, które widać w spojrzeniach, w dotyku, w odnoszeniu się do siebie. Jeżeli chcesz mieć uchwyconą czystą magię  uczucia tworzącą jeden, dobrze funkcjonujący organizm.  Ocierającą łzy szczęścia mamę i  dumnego ojca. A co najważniejsze – nie będziesz się bał(a) wrócić do tych chwil po latach, to dobrze trafiłeś(aś).

Lubie fotografować uczucie, prawie namacalne, w aurze obejmującą Młodą parę. To szczęście wyzierające z każdego gestu, z każdego zakamarka tkaniny, z każdego uśmiechu i z każdego słowa. Ukryte w kącikach ust i drgnięciu powiek. W łagodności ulotnego dotyku, co jak bezwietrzna powierzchnia jeziora oplata brodzącego w nim bociana. W tęsknocie pojawiającej się natychmiast po zamknięciu drzwi sypialni, gdzie śpi jeszcze Twoje pragnienie. W wieczornym oglądaniu filmu w objęciu tak szczelnym, że nie włoży się szpilki. W muśnięciu warg tak delikatnym, że się wydaje, że go nie było. W myślach, co nie pozwalają się skupić i tęsknie spoglądają chociaż w zdjęcia ślubne ;). W dłoniach zanurzonych w pustce, choć spokojnych i pewnych siebie bo jest czym ją zapełnić.

Jeżeli tak samo, lub podobnie odbierasz  zjawisko zachodzące między wami to  możesz wygodnie rozsiąść się w fotelu i czytać dalej bo jest duża szansa, że zaczynamy się rozumieć. Odrobina wina doda jeszcze trochę smaku, zwłaszcza jeżeli przeglądacie strony razem ;).

Bo kto zrobi lepsze zdjęcia niż osoba doskonale rozumiejąca całą tą sytuację. Wyczulona na szczegóły towarzyszące tej „chorobie” ;). Kto lepiej zrozumie „narkomana” patrzącego na swoją pełną strzykawkę, niż inny narkoman :)? Kto lepiej uchwyci tą niewidzialną zależność, tą siłę, moc płynącą z nieogarniętego pragnienia, silniejszego niż życie. Niż cokolwiek innego na całym świecie? Wiem jak się czujesz i co potrzebujesz.  I wiem jak uwiecznić to pragnienie.

Moja fotografia ślubna: Wrocław i okolice zahacza o prawie bajkowy klimat. Zawieram w niej małe nutki nostalgii, bo przecież wkraczając na nową drogę coś się zmienia i coś się traci. Coś, co już nie może wrócić. Porzucamy swoją wędrówkę, swoje poszukiwania bez żalu, bo wiemy, że nowy dzień razem oświetli nam słońce. Wejdziemy w niego trzymając się za ręce i za serce. Pełni radości i szczęśliwi. I właśnie takie wspomnienia dla was zachowam. Bo czy jest coś piękniejszego niż obudzenie się w smugach światła obok ukochanej osoby? Niż świadomość, że gdziekolwiek jesteś, ta druga część Ciebie jest gdzieś tam i czeka, i tęskni, i myśli o Tobie?

Staram się wychwycić to spojrzenie, ten dotyk, to uczucie. Te momenty, które powodują, że wiemy, że warto było się urodzić i po co się żyje. Te momenty ukryte w detalach, w ruchach, w bliskości, całowaniu i w czarodziejskiej, niewidocznej więzi obrączek, które jak „kajdany” skuwają dwie istoty ludzkie w nierozerwalny węzeł. W fizyczność tego samego nazwiska. W jeden wspólny tygiel smutków i radości, wzruszeń i zaskoczeń, kłótni i kompromisów, decyzji ważnych i pochopnych, rozstań i pogodzeń, ranień i uszczęśliwiania. To wszystko co powoduje, że czujemy, że żyjemy.  He,he ale to akurat długo po ślubie ;).

Fotografia ślubna Wrocław jak anioł stróż skrupulatnie zanotuje każdy detal Waszego szczęśliwego dnia. Od przygotowań w domu, w zakładzie fryzjerskim lub innym, błogosławieństwo rodziców, ślub cywilny lub/i kościelny, zdjęcia w plenerze, nocne, po wesele do białego rana wraz z oczepinami. To zależy tylko od tego jak bardzo polubicie Fotografa Wrocław. A jest co lubić ;). Fotograf  jest jak policjant. Jednak bez przesady – nie należy pamiętać o jego ulubionej regule: ” Uważaj, bo wszystko co zrobisz może zostać w przyszłości użyte przeciwko Tobie” ;)).

Tworzę zdjęcia takie jakie mi się podobają (a jestem trochę wybredny) i takie jakie chciałbym żeby mi zrobili na moim weselu. Także możesz być spokojny(a) o jakość i wyjątkowość wykonanych dla Ciebie zdjęć. Mogę Ci zaproponować swoją wizję realną i/lub nierealną, albo zrealizuję Twój pomysł na zdjęcia ślubne. Jeżeli go będziesz miał(a) i będziesz chciał(a) go urzeczywistnić.

Jestem elastyczny więc wszystko jest do uzgodnienia w zależności od Twoich (Waszych) potrzeb.  Zależy mi na tym żebyście to Wy byli zadowoleni.

Warto też zaglądać na moją stronę: Fotografia ślubna , bo można trafić na ciekawą promocję.

Zapraszam na stronę www.zdjeciaslubne.org (link nad galerią) w celu przejrzenia całej galerii fotografii ślubnej oraz do zapoznania się z ofertą. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny +48 796 056 844 lub przez formularz kontaktowy.

Fotografia ślubna Wrocław