1

Fotograf Wrocław

Jeżeli potrzebujesz oryginalnej i wyjątkowej fotografii, przyciągającej uwagę i zmuszającej do chwili refleksji. Fotografii produktowej, marketingowej, pamiątkowej, dokumentalnej lub jakiejkolwiek innej. Jeżeli potrzebujesz wyróżnić się lub zachować szczególne wydarzenie w interesującej oprawie i ciekawym stylu. Jeżeli chcesz utrwalić wspomnienia blaknące tak szybko, chwile nie dłuższe niż mrugnięcie okiem, utracone na zawsze jak łzy w deszczu… jeżeli poszukujesz fotografa
z doświadczeniem i wyobraźnią, kreującego świat na swój sposób to właśnie go znalazłaś/eś.

[justified_image_grid preset=9 ids=2543,2569,2584,2541,2505,2509,2506,2510,2511,2569,2567,2508,2507 row_height=220 height_deviation=100 link_title_field=caption img_alt_field=alternate caption=reverse-fade overlay=others overlay_opacity=0.4 lightbox=magnific mobile_lightbox=yes]

[wp-tiles post_type=”post” orderby=”date” order=”DESC” grids=”Simple” small_screen_grid=”News” breakpoint=”800″ padding=”5″ pagination=”ajax” grid_selector_color=”#444444″]

Profesjonalna fotografia studyjna

stwarza nieograniczone możliwości kreacji, dowolności ujęcia i tworzenia warunków takich jak potrzeba aby osiągnąć określony efekt.
Moje zdjęcia służą jako dekoracja w wielu prywatnych mieszkaniach we Wrocławiu i na całym świecie wśród porozrzucanych wszędzie Polaków. Można ją wstawić w ramki i postawić na biurku, zawiesić na ścianie lub wgrać do własnego telefonu. Wszedzie wygląda dobrze i urozmaica każdą przestrzeń.

Fotografia ślubna Wrocław

Moje zdjęcia są wyjątkowe bo to jest wyjątkowa okazja. Potrafię stworzyć gorącą i naturalną atmosferę abyście czuli się jak najbardziej komfortowo i aby pamięć, o tym wydarzeniu została właściwie utrwalona na fotograii. Zwykły spacer przekształcę w romantyczną schadzkę, a z drzwi zrobię bramę nieba. Utrwalę Wasze słowa, muśnięcia i drżenie dłoni w bajkowej tonacji. Zapewniam profesjonalne podejście, kulturę i wrażliwość, które są niezbedne do wykonania zmysłowych i oryginalnych fotografii.

Projektowanie stron www

Jeżeli potrzebujesz oryginalną strone, intuicyjną i łatwą w obsłudze. Z przyjemną i kontrastową grafiką, z gustowną i harmonijną kolorystyką, logicznie i spójnie tworzącą Twój wizerunek w Internecie. Zaprojektowaną od samego początku jako konkretne źródło informacji dla Twoich klientów. Zoptymalizowaną pod względem pozycjonowania (aby łatwo było ją znaleźć w wyszukiwarce Google) i szybkości (aby klienci nie zniechęcili się czekając aż się załaduje).

Jeżeli chcesz zwrócić uwagę gustowną elegancją lub potrzebujesz kompleksową obsługę marketingową w Internecie to zapraszam do kontaktu.